3 вересня

3 вересня

Продовження історії з призначенням в.о. директора Червоноградського гірничо-економічного коледжу.

Близько 14:00 до працівників закладу приїхав очільник обласного департаменту освіти Олег Паска. Потрапити в приміщення зміг не одразу, в кабінет директора його не пустили, тож у підсумку колектив, представники шахтарських профспілок та департаменту говорили в актовому залі.

Зауваження колективу залишились незмінними:
— відсутність оголошення вакансії директора
— неоголошений конкурс на керівника
— призначення людини, яка не працювала в закладі передвищої фахової освіти, на посаду в.о. керівника
— відсутність документа про припинення дії наказу щодо призначення заступника директора на посаду в.о. директора.

Тож працівники коледжу вимагали залишити виконувати обов’язки Сергія Романчука, запевнили, що Наталію Романів до роботи не допустять, та вимагали в найкоротший термін оголосити конкурс.

Аргументи департаменту:
— перед оголошенням конкурсу мають провести внутрішній аудит. Саме для того, щоб провести його неупереджено, за словами Олега Паски, призначили виконувати обовʼязки керівника людину не з трудового колективу
— після проведення аудиту мають сформувати наглядову раду (зі слів представників департаменту, вона зараз відсутня)
— після цього буде проведений конкурс максимально прозоро, із залученням не лише колективу та студентів, а й представників медіа.

За підсумком півторагодинної дискусії Олег Паска таки погодився призупинити до вівторка дію наказу про призначення Наталії Романів в.о. директора та домовився знову зустрітись з колективом коледжу у вівторок, 5 вересня, аби обговорити подальші дії щодо закладу.